Vyškov - Moravský Krumlov 0:4

15. 2. 2009

V nejkrásnějším nedělním ránu za poslední měsíc jsme se vydali do Brna.                           Hráči měli po včerejším sv. Valentýnovi nové ozdoby: Hochman melír, Kuchynka na krku cucáka jak Brno. Velkou část mužstva ale Valentýn unavil natolik, že nebyli schopni se dostavit na zápas. Proto jsme hráli od začátku zápasu v deseti lidech. J. Zůna byl na cestě.                                                                           Zápas se od začátku nevyvíjel dobře:

1:37 - gól Krumlova neplatí pro ofsajd

10:53 - střela z 20 m na branku Vyškova skončila, bohužel, v bráně. 0:1

15:09 - centr z pravé strany, který si srazil na zadní tyčce do brány D. Gottvald. 0:2

25:59 - špatná komunikace obrany Vyškova, do pravého řídla se díky tomu dostal hráč hostí, jenž odcentroval na bližší tyč a aby naší charitativní činnosti nebylo málo, tak si balon do brány zasunul P. Hochman. 0:3

28:10 - ŽK - V. Chubirka - sprosté kopnutí míče do ležícího hráče Krumlova faulovaného V. Chubirkou.

37:05 - ŽK - Jan Jurza (MK) - faul zezadu, následný trestný kop poslal P. Hochman 50 cm nad břevno

2. POLOČAS:

do druhé půle jsme nastoupili jak jinak než ve stejné sestavě, jen se prohodili gólmani - J. Kuchynka šel z pole do brány a L. Chudý z brány do pole.

55:10 - konečně ! Jsme na hřišti kompletní!!! Pan Zůna se dostavil už o půli, ale převlékání mu trvalo 15 minut. Asi si mačkal uhry.

59:30 - ŽK - Jakub Staněk (MK) za ošlivý faul zezadu

66:10 - Kuchynka má nahoře protekci! - nájezd na bránu: po chybné, laxní rozehrávce J. Gottvalda se míče zmocnil útočník Krumlova. ALE! Tyč! Dorážka-břevno!!!

70:47 - opět si na J. Kuchynku vzpoměli tam nahoře - břevno! Dorážka z ofsajdu nic neřeší.

78:52 - K charitě se po nás přidává i AR2, neboť gól padnul z pětimetrového ofsajdu. - 0:4

sestava Vyškova: Chudý L. - Hochman P., Gottvald D., Gottvald J., Novotný F. Surala M., Král O., Macek M. - Kuchynka J., Chubirka V. od 56. minuty hrál i cestovatel J. Zůna.

rozhodčí: Klepáček Radek (HR, Vyškov), Horváth Antonín (AR1, Vyškov), Hájek Jiří (AR2, Brno)

Trefa dne: zvolání J. Kuchynky po podklouznutí po lehké střele Krumlova, která šla přes celou bránu, ale mimo: "ty 3,14ČO!"   ( pro idioty: 3,14 je PÍ ).

Pokárání dne: Všichni absentéři (bolestínci) omlouvající se pozdě večer nebo brzo ráno.

Zvláštní poděkování: Martinu Suralovi (r. 1994) za to, že nám pomohl svou účastí na dnešním zápase. Stejný dík patří i D. Gottvaldovi a V. Novotnému, odehráli celý zápas a pak je čekalo další utkání, tentokrát za mladší dorost na ZT Sparty.