Vyškov - Frýdek-Místek

SK Rostex Vyškov U19 – MFK Frýdek-Místek U19 1:3 (0:2)

branky: 54´ Lubomír Smékal na 1:2 – 18´ Kamil Střelka na 0:1, 35´ a 73´ Dominik Krejčok na 0:2 a 1:3

střely celkem: 8:15

rohy: 4:9

fauly: 12:12

ŽK: 64´ Roman Sedlář (faul) – 79´ Petr Šupolík (zdržování hry)

rozhodčí: Michal Strya – Jakub Hlubinka, Oldřich Hróza

Sestava SK Rostex Vyškov U19

Tomáš Holásek © – Lubomír Smékal, Roman Sedlář, Jaroslav Sovka (86´ Martin Šplíchal), Radek Chalabala – Lukáš Mrnuštík, David Gottvald (52´ Miroslav Hradil), Jakub Horváth (70´ Jakub Kudýn), Dominik Urbančok – Filip Novotný, Tomáš Sádlík (80´ Petr Ondra)

Na lavičce náhradníků byli připraveni celý zápas do pole František Šprta a Martin Surala a brankář David Flajzar.

trenér: PaedDr. Petr KRAHULEC, asistent 1: Petr MATULA, asistent 2: Richard GOTTVALD, vedoucí: Petr UHLÍŘ, zlaté ruce i srdce: Hana MATOUŠKOVÁ

Sestava Městský fotbalový klub Frýdek-Místek

Petr Šupolík – Jakub Mokroš, Tomáš Hopp, Jan Prudký, Petr Němec (63´ Patrik Vávra) – Martin Šigut, Jaroslav Juříček, Kamil Střelka, David Musiol – David Roháček (55´Ondřej Chlebek), Dominik Krejčok (88´ Jiří Červeňák)

Na lavičce náhradníků byl připraven celý zápas do pole Mário Murín

trenér: Petr Mrázek, asistent: Petr Němec, vedoucí: Radek Murín

8´ hned po pár minutách hasil chybu Sedláře Holásek

10´ střela Filipa Novotného z 25-ti metrů znamená roh z něhož jsme nevytěžili zhola nic.

17´ Po faulu Jaroslava Sovky v naší šestnáctce kopali hráči Frýdku pokutový kop, ke kterému se postavil Kamil Střelka a střelou na opačnou stranu než skákal Holásek posunul hosty do vedení. 0:1.

V 21´ se k přímáku postavil Dominik Urbančok. Jeho přímý kop odvrátil do zámezí gólman hostí. Po následném autu se Dominik dostal ke střele, která letěla jen těsně vedle svatyně Frýdku.

24´ průnik frýdecko-místeckých naší obranou zastavil až Holásek.

V 29´ se Tomáš Sádlík dostal do výhodné pozice. Míč si však špatně zpracoval a ten posléze skončil v zámezí.

34´ chybné postavení obrany vede k tomu, že prohráváme 0:2.Na hranici naší 16-ky se k míči dostal Krejčok a bezproblému navýšil skóre hostů.

37´ ač tísněn obráncem se Filip Novotný prodral ke střele, která končí rohem pro vyškovské hráče.

Poločas 0:2

51´ hezký průnik Dominika z vlastní poloviny při kterém nasadil jesličky hned dvěma hráčům. Jen místo slabší střely mohl volit příhru na osamoceného Tomáše Sádlíka.

V 53´ skvěle potáhl míč Dominik po levé lajně. V 16ce se zbavil protihráče a naservíroval kuličku Smékalovi, který se nemýlil. 1:2!

55´ přímý kop hostů měl gólové parametry! Dobrým zákrokem zachránil nadějný stav Holásek.

V 59´ našel čechraným míčem do 16ky hostů Filip Novotný Lubu Smékala. Ten vleže trefil břevno!

61´ jen málo chybělo tomu, aby se nový hráč na hřišti Miroslav Hradil prosadil. Jeho střelu slabší pravou nohou jen těsně vyškrábl gólman Šupolík.

74´ zbytečná ztráta při rozehrávce na naší půlce čehož dokonale využil hostující Dominik Krejčok a krásným gólem potrestal naši chybu. 1:3.

85´ hosté rychle rozehráli roh, který musel likvidovat pozorný Holásek.

Konec utkání. Stav 1:3.

Za bojovnost a nasazení ve druhém poločase jsme měli určitě na lepší výsledek, šance na něj jsme však ztratili mizerným výkonem v první půlí.