28. 5. 2010

FC VESELÍ NAD MORAVOU – SK ROSTEX VYŠKOV 4:0 (1:0)

rozhodčí: Michal GASNÁREK – Marek ŠTIPČÁK, Petr PROCHÁZKA

diváků: spokojených 30, rozladěných 20, nasraných 3

hráno ve středu 26. května 2010 od 17:15 na umělé trávě v Kunovicích v rámci odloženého zápasu 25. kola divize staršího dorostu

Ve středu se odehrál již dvakrát odložený zápas, k němuž jsme odcestovali do Kunovic na tamnější umělou trávu.

Kdysi druholigové Kunovice nyní startují v Základní třídě okresu Uherské Hradiště (něco jako u nás IV. třída). Při pohledu na areál s ligovou aurou nejednomu z nás v hlavě probleskla paralela s Drnovicemi.

Tým Veselí nad Moravou musel do exilu, velmi lituji všechny nebohé lidi postižené povodněmi. Chlapci z Veselí měli pravděpodobně jiné myšlenky než na fotbal, museli ale přepnout do jiného režimu mysli, což se jim podle výsledku povedlo dokonale.

Domácí“ tým v minulém kole vyhrál v Bohunicích hokejovým výsledkem 4:8, když v 67. minutě hosté prohrávali 4:1. 7 branek nastřílených během 20 minut bylo velkým strašákem pro naši defenzivu, před zápasem nejlepší v divizi. Vcelku by mě zajímala reakce Bohunického trenérského bouřliváka Sajkovicze.

5 branek v divokém brněnském duelu nastřílela posila z RSM Hodonín Šardice – forvard Koryčánek.

Byl to právě Koryčánek, kdo v 5´. otevřel po centru z křídla hlavou skóre.

Po poločasové pauze přidali domácí druhou branku, v polovině 2. půle totálním vyšachováním obrany překonali Veselští bezmocného Holáska potřetí.

Čtvrtý gól domácí přidali pět minut před koncem, sudí Gasnárek raději duel o minutu a půl zkrátil.

Více psát nebudu, nechci dávát soupeřů návod jak na nás.

Z aktérů v dresu Vyškova lituju dva lidi: Holáska (nejen kvůli zraněnému kolenu) a Mirka Matouška, který zápas odskákal 40° horečkami.

K výkonu Vyškova mám pouze dvě slova: Sabotáž. Neděkuju!

ještě nasraný zpracoval: Petr UHLÍŘ