NUDA V BRNĚ

6. 4. 2009

Tento víkend čekal na tým dorostenců jen jeden zápas, neboť s Opavou se zápas odehrál v týdnu. Víkendový čas se tedy věnoval utkání mezi záložními týmy Líšně a Vyškova.

Předzápas zápasu jsem vyhrál já, neboť jsem na D1 suverénním způsob osolil Seata

L. Sádlíka i laboratorní Octavii R. Gottwalda.

Charakter zápasu ovlivnily jisté faktory: domácích bylo deset, v našem týmu došlo k obvykle neobvyklé nudistické sázce mezi mnou a V. Novotným.

Od začátku zápasu začali domácí hrát prazvláštní styl fotbalu. Pokud by jsme chtěli v jejich hře hledat nějaký systém, asi by jsme nepochodili, neboť systém nebyl.

Ve 3. minutě se na bránu T. Holáska málem řítili do šance 2 útočníci domácích, míč a nohy vyškovského gólmana byly rychlejší a balon byl odkopnut do bezpečí.

Z domácího gólmana jsem měl pocit, že nejde o fotbalistu, nýbrž o volejbalistu. Jeho úlyvkami nad břevno vyřešil střely J. Zůny, V. Novotného i V. Chubirky.

První poločas byla celkem nuda, z které vybočily dva momenty: leklá velryba v podání D. Gottvalda ( viděl jsem toho hodně, ovšem toto tedy ne ). Druhým momentem vyvádějícím z nudy osazenstvo hostující lavičky bylo konstatování guru mládeže H. Matouškové, že se jí nějaký brouk zatoulal pod halenku.

V druhém poločase nás neustále obtěžovaly neznámé breberky. Původně jsem si myslel, že Lička má blechy, ale tolik jich mít nemůže.

V 54. minutě se událo to, co mělo. Galia si postavil míč k trestnému kopu a z 22 m jej poslal k pravé tyči.

16 minut před koncem došlo k potyčce v malém vápně domácích – gólman vs. L. Chudý: 1:1 na ŽK z tohoto souboje.