Bystrc - Vyškov muži

1. 2. 2009

V neděli jsme sehráli zahajovací zápas na zimním turnaji v Brně-Líšni.

Utkání poznamenalo počasí, po celou dobu zápasu sněžilo, ale terén byl pro oba celky stejný.

Bystrc měla optickou převahu, my jsme se na dostřel branky v prvním poločase skoro

nedostali (asi tak jednou..), takže poločas skončil 0:0.

V druhé půli jsme se ocitli na kolotoči šílenství, neboť jsme v rozmezí 49. až 78. minuty inkasovali šest branek a sami vstřelili jen jednu. Branky padly v 49´., 59´., 60´., 64´., 69´., 78´. My jsme gól vstřelili v 61. minutě. Byla to branka korigující stav na 3:1

BYSTRC - VYŠKOV 6:1  (0:0)

branky:

PERNÝ Lukáš 2x, SEDLÁČEK Matěj 2x, GARTNER Jakub, CWINGRAF Patrik  - DANĚK JAN

rozhodčí:  Seitl Stanislav (HR), Virčík Vlastimil (AR1),  Surka Dalibor (AR2) /všichni z Brna/.

hráno bez karet

naše sestava:

Kopecký J. - Macek M., Plhal L., Gottvald J., Hochman P. - Král O., Daněk J., Žoček M., Zůna J. -                        Kuchynka J., Chubirka V.

střídání: 41´. - Gottvald David za Macka

41´. - Novotný Václav za Kuchynku