FC DOSTA BYSTRC - SK ROSTEX VYŠKOV 2:0 (1:0)

branky: 17´. Radomír PERNICA - 1:0, 51´. KRATOCHVÍL Michal – 2:0

rozhodčí: Bedřich SOUKAL – Marek ŠEBELA, Pavel JULÍNEK

ŽK: 0

diváků: 20

doba hry: 40´+0´- 40´+2´

hráno v sobotu 31. ledna 2010 od 11:00 v rámci 1. kola zimního turnaje dorostu v Brně-Líšni

SESTAVA SK ROSTEX VYŠKOV:

Jakub KOPECKÝ – Patrik PAZDERA, Filip LUSKA, Josef LIČKA, Miroslav MATOUŠEK (41´. Milan TUTTER) – Martin GREPL, Jakub GALIA „K“, Ondřej BAČOVSKÝ (41´. David GOTTVALD), Pavel ORBÁN (41´. Dominik URBANČOK) – Petr ONDRA (41´. Tomáš TUTTER), Jakub POPRIK

pozn.: ve druhém poločase se prostřídalo více hráčů hokejovým způsobem, což není pochopitelně možné vše minutově zaznamenat.

trenér: Petr MATULA, vedoucí mužstva: Petr UHLÍŘ, masérka a dobrá duše týmu: Hana MATOUŠKOVÁ

SESTAVA FC DOSTA BYSTRC:

Ondřej SEDLÁK (51´. Martin JURIS) – Marek CVINGRÁF, Slávek SOŠKA, Adam RAITORAL (55´. Jiří ŠEVELA), Radomír PERNICA – David HRŮZA „K“ (41´. Roman KARÁSEK), Filip MICHNA, Filip NOVOTNÝ, Michal KRATOCHVÍL - David KOVÁŘ, Jan GESCHWANTNER

trenér: Radovan MLASKAČ

Poprvé se dorostenci Vyškova podívali na hřiště až poslední lednový den. Otázkou zůstává, kolik lidí to mělo za odměnu díky pololetnímu vysvědčení :-) .

Trenéru Matulovi chybělo několik hráčů: zraněný Ondřej Král, do jiného klubu přestupivší Václav Novotný a gólman Zdeněk Bušina. Dále absentovali doposud netrénující „bratři v triku“ Chudý & Kuběnský.

První vyškovská střela pocházela z nártu Jakuba Galii, jeho projektil mířil nad.

V sedmnácté minutě Patrik Pazdera zbytečně fauloval v prostoru levého křídla Dosty, následný trestný kop propadnul v malém vápně, gólman Kopecký míč neudržel, balonu se zmocnil Radomír Pernica a vedení Bystrce bylo na světě – 1:0.

Vyškovští vyrovnali v 25. minutě – trestňák kopnul velmi dobře Jakub Galia, ve výborném náběhu si balon našel Martina Grepla a ten se blízka nemýlil. Bohužel asistent rozhodčího Ševela měl praporek nad hlavou, branku tedy neuznali za regulérní.

Stav 2:0 platil od 51. minuty. Josef Lička chtěl nahrát Jakubovi Galiovi na středu hřiště. Jeho pomalou nahrávku vystihnul Bystrcký David Kovář, balon zatáhnul na pravé křídlo, odcentroval přízemně na malé vápno. Centrovaný míč těžce podcenil gólman Kopecký, balon jej přeskočil a na zadní tyčí číhající Michal Kratochvíl jednoduše mičudu zasunul na zadní tyči do sítě.

Po druhém gólu hosté ožili, střela z 20 metrů od Pazdery mířila vyskoko nad, lepší střelu předvedl tentýž hráč o dvě minuty později. Střela letěla 2 metry vedle.

V 58´. se dravě dostával do velkého vápna Martin Grepl, gólman Juris vyběhnul a balon srazil na rohový kop, který Jakub Galia kopnul velmi špatně na přední tyč.

Stav 3:0 mohl platit od 70´., ale chytrý lob halva Bystrce skončil na břevně překvapeného Kopeckého.

Další břevno je dílem Adama Raitorala, jeho pokus slabší levou nohou opět rozezvučel brankovou konstrukci.