remíza ze Sigmy očima domácích :-))

U 18 – Ostudný druhý poločas
7. kolo MSDL - starší dorost U 18
SK Sigma Olomouc U 18 – SK Rostex Vyškov 2:2 (2:0)

Po vysoké výhře z minulého kola, jakoby domácím chyběla v utkání motivace. Očividně chyběla radost ze hry a touha přehrát soupeře. I přesto první poločas vyzněl jasně pro domácí tým, zatímco hosté se spoléhali pouze na brejky realizované z vlastní poloviny. První branku v utkání vstřelil již v deváté minutě po centru Holuba hlavou olomoucký záložník Bača a vše směřovalo k tomu, že si domácí tým kráčí pro jasnou výhru. Následovalo několik nedotažených akcí olomouckých mladíků. Tým z Hané se opět prosadil až tři minuty před koncem poločasu. Po faulu na Baču se s pomocí teče trefil ze standardní situace z 20 metrů Hýbl.
Do druhého poločasu nastoupili oba týmy beze změn. Místo toho, aby gól do šatny domácí tým uklidnil, stal se pravý opak. Olomoučtí mladíci začali dělat chybu za chybou. V 50. minutě po chybě olomoucké stoperské dvojice přeloboval vyškovský útočník vybíhajícího Urbáška a snížil na rozdíl jedné branky. Bohužel pro domácí tým ani toto varování nestačilo a po několika dalších zaváháních bylo v 64. minutě srovnáno na 2:2. Od 70. minuty se hrálo na jednu bránu. Bohužel pro Sigmu ani vyložené šance Holuba či Richtera brankou neskončily.