převzato z webu FC Veselí nad Moravou (fcveseli.cz),

bez textových úprav

sobota 16.10.2010 - mistrovské utkání MSDD - starší dorost

FC Veseli nad Moravou - SK Rostex Vyškov  1 : 3 (1:2)

Přestože se nám vstup do utkání vydařil a ujali jsme se v 7 min vedení brankou Vyskočila, byli to hosté, kteří pomalu začali přebírat iniciativu na své kopačky. Ve 23 min jsme ještě mohli zvýšit skóre, ale tečovaná střela skončila pouze na břevně hostů. Těm se podařilo vyrovnat v 35 min na 1-1.Za další dvě minuty kopali roh a zvýšili své vedení na 1-2. Běžela poslední minuta první půle a do šance se dostal Míček, ale jen těsně minul. Ve druhém poločase hosté kontrolovali hru a nepouštěli nás do vážnějšího ohrožení branky. Naopak v 73 min ještě zvýšili na 1-3. V závěru se ještě do možnosti skórovat dostal Míček, ale jeho šance zůstala nevyužita.

Sestava-Maňák -Zajíček,Skrál, Svoboda,Hájek-Brumla,Radmil, Janík, Hozák- Míček, Vyskočil